Pracownikom gwarantujemy:


legalne
zatrudnienie


komfort
pracy


satysfakcjonujące
zarobki


dodatkowe bonusy
finansowe

Każda Opiekunka i Opiekun, którzy z nami wyjeżdżają, otrzymują od nas umowę, oraz kartę EKUZ uprawniającą do darmowego korzystania z obsługi medycznej na terenie Niemiec. Składamy również wniosek o potwierdzenie dokumentu A1 w ZUS. Dbamy o naszych pracowników i chcemy aby czuli się bezpieczni, dlatego składki emerytalno-rentowe, odprowadzamy od kwoty 4 263 złotych brutto, przyczyniając się tym samym do wzrostu emerytur i rent.

Staramy się być blisko naszych potencjalnych pracowników i z chęcią odpowiadamy na pytania dotyczące pracy w opiece, robimy to mailowo, telefonicznie i w oddziałach na terenie całej Polski. Opiekunki i Opiekunowie wyjeżdżający z nami, otrzymują solidną dawkę informacji na temat warunków zatrudnienia i sytuacji jaką zastaną na projekcie. Przejmujemy formalności związane z zatrudnieniem, podpisujemy umowę z rodziną niemiecką, wystawiamy polskie dokumenty potwierdzające legalność pracy opiekunów, wydajemy zaświadczenia i koordynujemy zjazdy oraz wymiany naszych pracowników. Podczas pobytu za granicą, każda nasza Opiekunka i Opiekun wspierany jest przez dedykowanego Koordynatora, który pomaga rozwiązywać sytuacje trudne, o każdej godzinie dnia i nocy. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do obsługi pracownika, nasze Opiekunki i Opiekunowie mogą czuć się komfortowo i nie martwić się, że zostaną sami ze swoimi problemami.

Wyjeżdzające z nami Opiekunki i Opiekunowie mogą liczyć na wynagrodzenie od 1414 € do 1600 € w zależności od stopnia doświadczenia zawodowego i znajomości języka niemieckiego. Naszym pracownikom gwarantujemy zwrot kosztów podróży 120 € oraz dodatek za czynne prawo jazdy 50 €. Wynagrodzenie przelewane jest w euro lub złotówkach, w zależności od preferencji pracownika.

Od wielu lat prowadzimy program rekomendacji dzięki któremu zadowoleni pracownicy, polecają nas swoim znajomym Opiekunkom i Opiekunom jako godnego zaufania pracodawcę. W ramach programu Polecaj i Zarabiaj, każda osoba, która poleci kandydata, który zostanie naszym pracownikiem, otrzymuje 200 euro. Więcej informacji na temat naszego programu rekomendacji, mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu tel. +48 32 721 57 59

Poszukujemy osób, które:


Zdają sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi, to CIĘŻKA FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE PRACA.


Znają JĘZYK NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym.


Posiadają DOŚWIADCZENIE w opiece nad osobami starszymi.

3 kroki do współpracy

KROK
1
  • nawiązanie kontaktu
  • przesłanie dokumentów aplikacyjnych
KROK
2
  • weryfikacja kwalifikacji
  • przedstawienie ofert pracy
  • rekomendacja do rodziny niemieckiej
  • decyzja rodziny niemieckiej o zatrudnieniu
KROK
3
  • podpisanie umowy
  • rozpoczęcie pracy

Najnowsze oferty:

Previous Next
ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY PRACY

Nasi Pracownicy o nas:

Previous Next
przewiń w dół