poprzednia

Opieka do małżeństwa. Miesięczny wyjazd od 02.07 Dodaj kandydata

Nr referencyjny: KRAZ: nr 9102
następna
miejsce pracy: Niemcy, Wolfhagen
podopieczny: 80 lat
współmałżonek: wymaga opieki
oferta ważna: od 2017-06-16 do 2017-07-02
termin wyjazdu: 2017-07-02
rodzaj oferty: na zastępstwo
wynagrodzenie: od 1414 euro brutto
oddziały rekrutacyjne: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław

Gwarantujemy:
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
  • Dokument A1 / karta EKUZ
  • Składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
  • Stabilną pracę na lata
  • Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
  • Opiekę rzecznika pracownika
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI – koszt po stronie Pracownika
  • Odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
  • Opieka koordynatora 24/7
  • 120 Euro - zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Wymagania i kwalifikacje:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Mile widziane:
  • Doświadczenie w opiece poparte referencjami
  • Prawo jazdy

Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Inkontynencja

Zakres obowiązków opiekuna:
  • Gotowanie
  • Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • Utrzymywanie czystości w domu Podopiecznego
  • Spacery i dotrzymywanie towarzystwa

Dodatkowe informacje o projekcie:
  • Dostęp do Internetu

Szczegóły rekrutacji:
  • W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
  • Następnie kontaktujemy się z Kandydatami w celu potwierdzenia kwalifikacji
  • Kolejnym krokiem jest rekomendacja wybranych Kandydatów oraz przedstawienie oferty
  • Podpisanie umowy może odbyć się w jednym z naszych oddziałów rekrutacyjnych lub korespondencyjnie
  • Mobilny Rekruter – Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
  • Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!

POLECAJ I ZARABIAJ!

Poleć naszą firmę, a za każdą Opiekunkę, z którą podpiszemy umowę do 31.08.2017 otrzymasz od nas 200 EURO

Poleć naszą firmę, a za każdą Pielęgniarkę, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 500 PLN

poprzednia
następna
Jesteś zainteresowana, zainteresowany naszą ofertą?

Proszę, wypełnij poniższy formularz podążając zgodnie z instrukcją. Podane przez Ciebie dane posłużą nam do celów rekrutacyjnych. Jeśli spełnisz podstawowe wymagania, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin

Dane osobowe

Znajomość języka niemieckiego

Proszę określ w jakim stopniu władasz językiem niemieckim:

Doświadczenie w zawodzie opiekunki/opiekuna osób starszych

Czy wyjeżdżał(a) już Pan/Pani jako opiekun do pracy w Niemczech?

Napisz nam kilka słów o sobie

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą wiadomości sms.