poprzednia

OPIEKA NAD SAMOTNĄ PANIĄ NA 30.11 W OKOLICACH FREIBURGA

Nr referencyjny: OPWN/JR/Freiburg
następna
miejsce pracy: 79871 Eisenbach
podopieczny: Pani, 85 lat
współmałżonek: osoba samotna
oferta ważna: od 2018-10-30 do 2018-11-30
termin wyjazdu: 2018-11-29
rodzaj oferty: na zastępstwo
wynagrodzenie: 1670 euro brutto
oddziały rekrutacyjne: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław
Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

Gwarantujemy:

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE – 1670 EURO BRUTTO
• BONUS ZA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA – 160 EURO BRUTTO
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów – TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia

Wymagania i kwalifikacje:
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
  • Doświadczenie w opiece poparte referencjami

Stan zdrowia podopiecznego:
  • Cukrzyca
  • Nadciśnienie tętnicze

Zakres obowiązków opiekuna:
Do opieki podopieczna w wieku 85 lat, ważąca 70 kg i mierząca 160 cm. Pani choruje na nadciśnienie oraz cukrzycę. Jest osobą która porusza się z pomocą kul, na zewnątrz z pomocą balkonika, nie ma wysiłku fizycznego. Podopieczna jest jeszcze osobą bardzo samodzielną, potrzebuje osoby do prowadzenia gospodarstwa domowego. Nie nosi pampersów, samodzielnie się myje. Noce przespane. Pani mieszka sama, rodzina odwiedza w wolnej chwili, służą wsparciem przy robieniu większych zakupów.

Na miejscu do dyspozycji osobna łazienka, tv oraz internet.

Szczegóły rekrutacji:
  • W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
  • Następnie kontaktujemy się z Kandydatami w celu potwierdzenia kwalifikacji
  • Kolejnym krokiem jest rekomendacja wybranych Kandydatów oraz przedstawienie oferty
  • Podpisanie umowy może odbyć się w jednym z naszych oddziałów rekrutacyjnych lub korespondencyjnie
  • Mobilny Rekruter – Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
  • Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!

poprzednia
następna
Jesteś zainteresowana, zainteresowany naszą ofertą?

Proszę, wypełnij poniższy formularz podążając zgodnie z instrukcją. Podane przez Ciebie dane posłużą nam do celów rekrutacyjnych. Jeśli spełnisz podstawowe wymagania, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin

Dane osobowe

Znajomość języka niemieckiego

Proszę określ w jakim stopniu władasz językiem niemieckim:

Doświadczenie w zawodzie opiekunki/opiekuna osób starszych

Czy wyjeżdżał(a) już Pan/Pani jako opiekun do pracy w Niemczech?

Napisz nam kilka słów o sobie

LogistykaPL Sp. z o.o. z siedziba w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1, jako administrator danych osobowych, informują Panią/ Pana, iż: 1. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu: odo@logistykapl.pl; 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
a. rekrutacji [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) zwanym dalej: „Rozporządzenie RODO”]; podanie danych jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy; b. prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne by być w bazie kandydatów; c. marketingu usług administratora w szczególności takich jak: przesyłanie informacji o nowych produktach i usługach oraz ofertach promocyjnych i bonusach; informowanie o nowych formach kontaktu z administratorem. Podanie danych jest dobrowolne (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO); d. przetwarzania wizerunku w związku z przekazanym przez Panią/Pana zdjęciem w dokumentach aplikacyjnych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli przekazujesz zdjęcie; e. ochrony przed roszczeniami i dochodzenie własnych roszczeń (podstawa prawna: z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia RODO); 3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty zajmujące się pośrednictwem w pozyskiwaniu Klientów, na rzecz których będą świadczone przez Zleceniobiorcę usługi, Klienci oraz podmioty odpowiadające za nadzór IT; 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich; 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody, dla celu wskazanego w punkcie 2e dane będą przechowywane przez wynikający z przepisów prawa okres przedawnienia roszczeń; 6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8. Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie w formie pisemnej lub przez wysłanie wiadomości e- mail na adres IOD (odo@logistykapl.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy lub podanego w CV; 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.