poprzednia

OPIEKUN DO SAMOTNEJ PANI NA 24.04

Nr referencyjny: 9102
następna
miejsce pracy: Hof
podopieczny: Pani, 83 lat
współmałżonek: osoba samotna
oferta ważna: od 2018-04-16 do 2018-04-24
termin wyjazdu: 2018-04-24
rodzaj oferty: nowa
wynagrodzenie: 1480 euro brutto
oddziały rekrutacyjne: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław
Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

Codziennie mamy nowe oferty pracy!

Miejsce pracy: Niemcy
KRAZ: nr 9102
praca stała

Opis oferty:
• Opieka nad 83-letnią Panią, która mieszka sama w domu
• Porusza się samodzielnie przy asekuracji (używa balkonika)
• Inkontynencję, demencja, osteoporoza
• Dostęp do Internetu I telefonu

• Stawka 1480 euro brutto
• Data rozpoczęcia : 24.04.2018
• Miejsce pracy : Hof

Gwarantujemy:

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto – pełny etat
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE (od 1414 do 1600 euro brutto)
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów – TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Mobilny Rekruter – Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
• Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci bezpłatnej porady!

Wymagania i kwalifikacje:
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Czynne prawo jazdy – dodatek 65 euro brutto

Mile widziane:
  • Doświadczenie w opiece poparte referencjami

Zakres obowiązków opiekuna:
• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Prowadzenie gospodarstwa domowego
• Dotrzymywanie towarzystwa

Szczegóły rekrutacji:
  • W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
  • Następnie kontaktujemy się z Kandydatami w celu potwierdzenia kwalifikacji
  • Kolejnym krokiem jest rekomendacja wybranych Kandydatów oraz przedstawienie oferty
  • Podpisanie umowy może odbyć się w jednym z naszych oddziałów rekrutacyjnych lub korespondencyjnie
  • Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!

poprzednia
następna

Aplikujesz na stanowisko:

Jesteś zainteresowana, zainteresowany naszą ofertą?

Proszę, wypełnij poniższy formularz podążając zgodnie z instrukcją. Podane przez Ciebie dane posłużą nam do celów rekrutacyjnych. Jeśli spełnisz podstawowe wymagania, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin

Dane osobowe

Znajomość języka niemieckiego

Proszę określ w jakim stopniu władasz językiem niemieckim:

Doświadczenie w zawodzie opiekunki/opiekuna osób starszych

Czy wyjeżdżał(a) już Pan/Pani jako opiekun do pracy w Niemczech?

Napisz nam kilka słów o sobie

LogistykaPL Sp. z o.o. z siedziba w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1, jako administrator danych osobowych, informują Panią/ Pana, iż: 1. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu: odo@logistykapl.pl; 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
a. rekrutacji [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) zwanym dalej: „Rozporządzenie RODO”]; podanie danych jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy; b. prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne by być w bazie kandydatów; c. marketingu usług administratora w szczególności takich jak: przesyłanie informacji o nowych produktach i usługach oraz ofertach promocyjnych i bonusach; informowanie o nowych formach kontaktu z administratorem. Podanie danych jest dobrowolne (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO); d. przetwarzania wizerunku w związku z przekazanym przez Panią/Pana zdjęciem w dokumentach aplikacyjnych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli przekazujesz zdjęcie; e. ochrony przed roszczeniami i dochodzenie własnych roszczeń (podstawa prawna: z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia RODO); 3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty zajmujące się pośrednictwem w pozyskiwaniu Klientów, na rzecz których będą świadczone przez Zleceniobiorcę usługi, Klienci oraz podmioty odpowiadające za nadzór IT; 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich; 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody, dla celu wskazanego w punkcie 2e dane będą przechowywane przez wynikający z przepisów prawa okres przedawnienia roszczeń; 6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8. Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie w formie pisemnej lub przez wysłanie wiadomości e- mail na adres IOD (odo@logistykapl.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy lub podanego w CV; 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.